Support Vezető

Keressük csapatunk új tagját!

A DMS One-ról:

A piacvezető DMS One Zrt. workflow-, task menedzsment- és dokumentumkezelő szoftvermegoldások fejlesztésével, értékesítésével és tanácsadással foglalkozó vállalat.

Csapatunkba keresünk support vezetői és tanácsadói tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki szívesen venne részt support csapat irányításában, ügyfélkörünk proaktív szakmai támogatásában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szolgáltató szemléletmódú ügyfélszolgálat kialakításának támogatása, új support szolgáltatási csomagok implementálása
  • Meglévő ügyfelekhez tartozó látens igények felderítése,
  • Beérkező üzleti igények online-, vagy személyes felmérése, felhasználói dokumentáció készítése,
  • Felhasználók távoli, vagy helyszíni szakmai támogatása,
  • Felhasználói igények egyeztetése üzletfejlesztési igazgatóval,,
  • Sales támogatása ajánlatadási folyamatban,
  • A forgalmazott termékek naprakész ismerete
  • Support csapat erőforrásainak menedzselése, szakmai támogatása,
  • Műszaki support csapat működésének optimalizálása, racionalizálása
  • Support csapathoz tartozó oktatás- képzés szervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/ informatikai végzettség
  • 3-5 év Support vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 év szolgáltatói-szupport /értékesítési tapasztalat
  • Tanácsadói attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, jó elemző- és problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • Rugalmas, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Gépjármű vezetői engedély (B)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • DMS One Ultimate iratkezelő szoftver használata és ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat és ambiciózus célkitűzések a cég fejlődésével kapcsolatban
  • Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet
  • Home Office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Főiskola/egyetem és/vagy 5+ év szakmai tapasztalat

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Pályázatodat- fényképes, magyar nyelvű önéletrajz , fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.